|
Обладнання


(067) 624 19 04

PoliceCam на виставці з безпеки в Київ Експо Плаза

PoliceCam на найбільшій в Україні виставці з безпеки - «БЕЗПЕКА 2018», котра проводиться в столичному виставковому центрі «Київ Експо Плаза» з 23 по 26 жовтня 2018 р.

День 23 жовтня 2018 року відзначився відкриттям провідної і найбільшої в Україні виставки з безпеки - «БЕЗПЕКА 2018», яка проводиться в столичному виставковому центрі «Київ Експо Плаза» з 23 по 26 жовтня 2018 р.

«БЕЗПЕКА 2018» спеціалізується на представленні обладнання і технічних засобів для забезпечення безпеки, збереження і захисту об'єктів і протипожежного захисту. Актуальність виставки обумовлена ​​постійно зростаючою потребою убезпечити людей, майно, ресурси.

Компанія PoliceCam вже вшосте приймає участь у щорічній виставці «БЕЗПЕКА». Американська торгова марка PoliceCam виробляє і поставляє в Україну системи відеоспостереження, системи охоронної сигналізації, відеодомофонні системи і системи контролю доступу.

PoliceCam на виставці з презентацією камер відеоспостереження

У PoliceCam завжди є чим дивувати. На нинішній виставці PoliceCam презентує різноманітні актуальні новинки в сфері безпеки. Це і нова лінійка відеодомофонів та панелей виклику, і завжди актуальні GSM охоронні сигналізації, і смарт WIFI відеокамери, які стрімко набирають популярність.

PoliceCam з презентацією wifi камер - фото

Вже з першого дня «БЕЗПЕКА 2018» обіцяє бути насиченою, цікавою і корисною подією для професіоналів з продажу, встановлення та обслуговування обладнання для безпеки. Небувалий ажіотаж на стенді PoliceCam в перший же день виставки є тому очевидним підтвердженням.

Інтерес потенційних дилерів до продукції PoliceCam - фото

Встигніть відвідати виставку «БЕЗПЕКА 2018», вона триватиме ще три дні 24, 25 і 26 жовтня.