|
Обладнання


(067) 624 19 04

Технічна підтримка

 • Запитання з відеонагляду
  • Які камери вибрати для встановлення на вулиці?

   Ми рекомендуємо вибирати для встановлення на вулиці циліндричні або купольні камери зі ступенем захисту не нижче IP55, завдяки якому пристрій має підвищену стійкість до вологи, пилу і фізичних пошкоджень.

  • Які камери краще встановити в приміщенні?

   Для використання в приміщенні ми рекомендуємо встановлювати купольні камери з пластиковим корпусом, тому що вони мають найоптимальніше співвідношення ціни з якістю, а ступінь їх захисту чудово підходить для даних умов роботи. Однак, при використанні камери на заводах, фабриках, автомийках і інших приміщень з несприятливими температурними умовами рекомендується використання зовнішніх камер з додатковим захистом.

  • Аналогова чи IP камера - яка краще?

   На ринку безпеки існують аналогові камери високої роздільної здатності, що забезпечують досить високу якість відео. Аналогові камери високої роздільної здатності діляться за стандартом передачі відео по кабелю на 3 групи: AHD, TVI, CVI. Ці камери підходять для побудови невеликих і недорогих систем відеоспостереження для приватного будинку, офісу, дачі. Ще один плюс - простота обслуговування аналогової системи відеоспостереження.

   У лінійці PoliceCam є відеокамери стандарту AHD і гібридні MHD камери, сумісні з усіма аналоговими стандартами передачі даних.

   IP відеокамери рекомендуємо застосовувати при створенні великих систем відеоспостереження або при необхідності отримання більш чіткого відео з камер, легкого отримання доступу до камер з будь-якої точки при наявності Інтернет зв'язку. З недоліків IP систем відеоспостереження можемо відзначити необхідність сервісного обслуговування мережевого обладнання, можливі погіршення передачі відео через проблеми в мережі Інтернет і більш високу ціну в порівнянні з аналоговими відеокамерами.

   PoliceCam надає користувачам як дротові IP камери, так і бездротові WiFi камери.

  • Чи можна підключити камери безпосередньо до телевізора?

   IP камери і аналогові камери високої роздільної здатності AHD / CVI / TVI, на жаль, не мають даної можливості. Однак аналогові камери формату CVBS ви можете підключити до телевізора за допомогою коаксіального кабелю з BNC - RCA роз'ємами (за умови, що ваш телевізор має RCA вхід).

  • Де використовувати купольні та циліндричні камери відеоспостереження?

   Купольні камери розміщують на стелі всередині приміщень через їх компактність. Корпус у купольних камер спостереження найчастіше виконаний з пластика, що здешевлює вартість відеокамери.

   Циліндричні камери зазвичай використовують для відеоспостереження на вулиці або в місцях підвищеної вологості і низьких температур. Перевагою даного типу камер є герметичний корпус із захистом від вологи, який функціонує при низькій або високій температурі. Крім того, металевий корпус циліндричних вуличних камер має підвищений захист від фізичного впливу, тому вони встановлюються в місцях, де їх імовірно можуть пошкодити.

  • На скільки днів відеозапису вистачить місця у жорсткому диску

   Кількість заповненого за день простору на жорсткому диску залежить від декількох факторів. Це і режим запису (постійна або по детекції руху), і спосіб компресії відеопотоку, і кількість предметів на відео, і умови освітлення області зйомки. Тому при розрахунку обсягу запису на HDD використовуються усереднені розміри файлів архіву.

   Ми рекомендуємо для підрахунку приблизної кількості часу, протягом якого буде заповнений диск відеореєстратора використовувати такі розміри відеоархіву:

   • 24 години запису з однієї камери з роздільною здатністю в 720р і стандартом компресії H.264 займає 20GB;
   • 24 години запису з однієї камери з роздільною здатністю в 1080р і стандартом компресії H.264 займає 80GB.
 • Запитання по сигналізаціям
  • Чи можна підключити додаткову сирену до сигналізації?

   До моделей GSM 10С і GSM 30А можна підключити додатково кілька дротових сирен.

   До моделей GSM G10A і GSM 30С можна підключити декілька дротових сирен і додатково три бездротових сирени.

   До моделі GSM 66А підключається одна дротова сирена і додатково три бездротових сирени.

  • Що робити якщо сигнал від датчиків не доходить до централі?

   У випадках коли прохідності сигналу від датчиків до центрального блоку заважають залізобетонні перекриття, або відстань від датчика до централі занадто велика, потрібно використовувати підсилювачі радіосигналу (ретранслятори). До моделей сигналізацій PoliceCam, що працює на частоті 433 МГц, рекомендуємо використовувати моделі ретрансляторів: FD-02, R-002, SA-02.

   .

   Ретранслятор рекомендується встановлювати між датчиками і центральним блоком.

  • Чи можна встановлювати сигналізацію в неопалюваному приміщенні?

   Всі автономні сигналізації розраховані на використання в температурному діапазоні від -5°С до +50°С. Тому не рекомендується встановлювати прилад в приміщеннях з температурою менше -5°С, оскільки це може вплинути на коректну роботу приладу, або зовсім вивести його з ладу.

  • Чи можна охоронну сигналізацію здати на пульт охорони (ДСО)?

   Дані моделі хоч і підтримують пультової протокол International Ademco Contact ID, але з українськими пультами охорони не сумісні.

 • Запитання по домофонам
  • Чи можна підключити відеодомофон до під'їзної системі?

   Можна за допомогою відповідного адаптера. Але для коректного вибору необхідної моделі потрібно знати, яка у вас під'їзна домофонна система: Vizit, CYFRAL, Metacom. До того ж ви маєте бути підключені до даної домофонної системи як абонент. Блоки сполучення ви можете подивитися в розділі Аксесуари

  • Який кабель краще використовувати для підключення відеодомофона?

   Для підключення панелі виклику до відеодомофону найкраще використовувати спеціалізований кабель для відеодомофонів CCTV 4 + 1. Якщо відстань від панелі до монітора складає всього кілька метрів, то можна скористатися кабелем CAT 5 "вита пара" для внутрішніх приміщень. Так само можна застосувати радіочастотний коаксіальний кабель РК-75.

  • Що робити, якщо не відкривається електромагнітний замок від домофона?

   Якщо ваш замок живиться від відеодомофона і довжина кабелю від домофона до замка перевищує 10 метрів, то в такому випадку потрібно використовувати буз, підключивши його за відповідною схемою. Всі схеми підключення замка до панелі виклику через буз можна подивитися на сторінці БУЗ.

  • Чи можна відеодомофон підключити до відеореєстратора?

   Відеодомофони PoliceCam РС-406R, РС-415R, РС-715R, РС-704R, РС-710R, РС-702R, РС-102R мають TV-вихід, за допомогою якого відеодомофон можна підключити до відеореєстратора. При цьому на відеореєстратор буде вестися запис зі всіх додаткових камер, підключених до домофону.

Матеріали для партнерів
Заповніть форму заявки, щоб отримати персональний доступ до промо-матеріалів.

Дякуємо, запит прийнятий
Відповімо протягом дня.